WIMAR AXELSSON. TAVLA, färglitografi 4/50, signerad Wimar Axelsson -93, vid stranden.

461952. WIMAR AXELSSON. TAVLA, färglitografi 4/50, signerad Wimar Axelsson -93, vid stranden.

Bildmått 43x30 cm.
Rammått 64x49 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildmått 43x30 cm.
Rammått 64x49 cm.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 4 099