ALAIN SOUCASSE. Noter och körsbär, carborundumetsning, signerad och numrerad 28/90.

461801. ALAIN SOUCASSE. Noter och körsbär, carborundumetsning, signerad och numrerad 28/90.

Bladmått 56 x 44 cm.

ej examinerad ur ram.

Alain Soucasse (Född 1951)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bladmått 56 x 44 cm.

ej examinerad ur ram.

Alain Soucasse (Född 1951)

Antal besök: 669