GOLVSPEGEL, nyrenässans, 1800-talets slut.

461788. GOLVSPEGEL, nyrenässans, 1800-talets slut.

Ca 190 x 71 cm.

Slitage, repor och märken, smärre skador, lagningar, renoverad och kompletterad, senare bakstycke.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 190 x 71 cm.

Antal besök: 565