DIVERSE, glas och keramik mm. 1900-tal.

46178. DIVERSE, glas och keramik mm. 1900-tal.

Ljuslyktor, ett par, glas.
Kandelaber, nysilver. Figuriner mm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ljuslyktor, ett par, glas.

Bruksslitage.

Antal besök: 604