Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Växjö Auktionskammare
Konst
Måleri
OVE LENNART SWEDIN. Skärgårdsmotiv. Olja på duk, signerad.
461776. OVE LENNART SWEDIN. Skärgårdsmotiv. Olja på duk, signerad.
44 x 64 cm.
Fläckar.
Gör en kostnadsfri värdering!
44 x 64 cm.
Fläckar.
Växjö Auktionskammare
2 030