HELGE LINDHOLM. Blåbärsplockande barn. Olja på duk, signerad.

461775. HELGE LINDHOLM. Blåbärsplockande barn. Olja på duk, signerad.

64,5 x 53 cm.

Smärre fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

64,5 x 53 cm.

Smärre fläckar.

Antal besök: 2 529