Växjö Auktionskammare
Konst
Måleri
HELGE LINDHOLM. Blåbärsplockande barn. Olja på duk, signerad.
461775. HELGE LINDHOLM. Blåbärsplockande barn. Olja på duk, signerad.
64,5 x 53 cm.
Smärre fläckar.
Gör en kostnadsfri värdering!
64,5 x 53 cm.
Smärre fläckar.
Växjö Auktionskammare
2 138