PARTI EMALJERAT, 9 delar, Kockums, 1900-tal.

461736. PARTI EMALJERAT, 9 delar, Kockums, 1900-tal.

Spritkök (ej komplett), våg, bunkar, sil, kannor samt brödburk i plåt i samma färgsättning som emaljen.

Bruksslitage, naggar, våg och spritkök ej kompletta.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 515