TRÄDGÅRDSSTOL, trä och metall, 1900-tal.

461734. TRÄDGÅRDSSTOL, trä och metall, 1900-tal.

Karmstol med träribbor på metallstomme
Ryggstödets höjd 87. sitthöjd 44 cm.

Torrt trä, lasyrbortfall, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 497