BARSKÅP med intarsia, gustaviansk stil, 1900-tal.

461700. BARSKÅP med intarsia, gustaviansk stil, 1900-tal.

Glas-och spegelklätt överskåp med belysning, underskåp med hylla och 2 lådor.

Smärre bruksslitage, mindre märken högst upp på ena kortsidan.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 869