PARTI EMALJERAT, 14 delar, Kockums, 1900-tal.

461698. PARTI EMALJERAT, 14 delar, Kockums, 1900-tal.

14 delar blandat, kanna, potta, grytor, kastruller mfl.
Höjd 5-20 cm.

Bruksslitage, vissa delar med nagg och kraftigare slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 5-20 cm.

Antal besök: 733