VÄGGPENDYL, förgyllt trä, rokokostil, Herbert Werstén, Linköping, LAMPFOT, gulmetall och träd, jugendstil, 1900-talets första hälft.

46167. VÄGGPENDYL, förgyllt trä, rokokostil, Herbert Werstén, Linköping, LAMPFOT, gulmetall och träd, jugendstil, 1900-talets första hälft.

Höjd ca 38-63 cm.

Slitage, smärre sprickor på bordslampa.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 38-63 cm.

Antal besök: 1 065