LINNESKÅP, bemålat, Säffle, 1900-tal.

461640. LINNESKÅP, bemålat, Säffle, 1900-tal.

Linneskåp med flyttbara hyllplan
Längd 95, 37,5, höjd 145 cm.

Bruksslitage, repor.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 95, 37,5, höjd 145 cm.

Bruksslitage, repor.

Nyckel/nycklar finns.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 129