DIVERSE, bl.a. pressglas, VAS, Anna-Lisa Thomson, Ekeby, 1900-tal.

46163. DIVERSE, bl.a. pressglas, VAS, Anna-Lisa Thomson, Ekeby, 1900-tal.

Kaffekoppar med fat, KPM.
Sockerskål på fot.
Vas, Orrefors
Ljusstakar, ett par, porslin, Hackefors mm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kaffekoppar med fat, KPM.
Sockerskål på fot.
Vas, Orrefors

Bruksslitage.

Antal besök: 769