SNAPSGLAS, 15 st samt PLUNTA, 1800-1900-tal.

461587. SNAPSGLAS, 15 st samt PLUNTA, 1800-1900-tal.

Glas med Gustav III monogram.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Glas med Gustav III monogram.

Bruksslitage.

Antal besök: 303