VAS, brons, signerad GePe, 1930-tal.

461586. VAS, brons, signerad GePe, 1930-tal.

Höjd ca. 18 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 18 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 482