CLEMENS BRIELS. färglitografi, signerad och numrerad 88/190.

461516. CLEMENS BRIELS. färglitografi, signerad och numrerad 88/190.

"Life is just a spec of sand". Bildstorlek ca 41 x 58 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 407