MODELLBIL TEKNO SAAB, SCHUCO och tank GAMA.

46150. MODELLBIL TEKNO SAAB, SCHUCO och tank GAMA.

Tank längd 15 cm urverk fungerar, Schuco urverk fungerar men inget driv.

Skador och slitage. Delar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 667