LOCKSKÅL, porslin, Astrid Ewerlöf, Rörstrand, tidigt 1900-tal.

461504. LOCKSKÅL, porslin, Astrid Ewerlöf, Rörstrand, tidigt 1900-tal.

Diameter ca. 15 cm.

Bruksslitage. Nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca. 15 cm.

Bruksslitage. Nagg.

Antal besök: 418