BAJONETT, stål. Eskilstuna, 1900-talets första hälft.

46144. BAJONETT, stål. Eskilstuna, 1900-talets första hälft.

Längd ca 33 cm, bladet ca 21 cm.

Bruksslitage. Blad ngt glappt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 870