SPEGEL, Gustaviansk stil, krön märkt O. Eklöf, 1900-tal.

461432. SPEGEL, Gustaviansk stil, krön märkt O. Eklöf, 1900-tal.

Höjd ca 80 cm.

Krön något löst. Slitage. Färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 80 cm.

Antal besök: 633