THEO TOBIASSE. mapp, med 6 färglitografier, signerade och numrerade 99/200, utgiven 1975.

461391. THEO TOBIASSE. mapp, med 6 färglitografier, signerade och numrerade 99/200, utgiven 1975.

Sex färglitografier ur mappen "The song of songs of King Solomon". Mapp ursprungligen med tolv färglitografier. Bildstorlek ca 65 x 49 cm.

Smärre kantslitage. Några något gulnade med tejpmärken på baksida.

Theo Tobiasse (1927–2012)

Gör en kostnadsfri värdering!

Theo Tobiasse (1927–2012)

Antal besök: 734