LAMPBORD/PELARBORD med lådor, 2 st, engelsk stil, 1900-tal.

461384. LAMPBORD/PELARBORD med lådor, 2 st, engelsk stil, 1900-tal.

Bord på hjul höjd 61 cm, diameter 50 cm.
Bord utan hjul höjd 62 cm, diameter 51 cm.

Bruksslitage, ett bord med märke på ställyta.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 182