SILVERFÖREMÅL, 5 delar, skål, sked och sockertänger.

461361. SILVERFÖREMÅL, 5 delar, skål, sked och sockertänger.

Genombrutet fat, importsilver med svenska kontrollstämplar,
längd 24 cm, två sockertänger, sked och druvsax med svenska kontrollstämplar, vikt 307 gram.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 582