OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Skulptur, snidat trä, osignerad.

461332. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Skulptur, snidat trä, osignerad.

Gubbe och gumma, höjd ca. 32 cm.

Lagningar och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lagningar och skador.

Antal besök: 309