KASSAAPPARAT, ek, National, tidigt 1900-tal.

461323. KASSAAPPARAT, ek, National, tidigt 1900-tal.

40 x 50, höjd 22 cm.

Saknas delar samt slitage.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

40 x 50, höjd 22 cm.

Saknas delar samt slitage.

Nycklar saknas.

Antal besök: 508