BYRÅ,1940/50-tal.

BYRÅ,1940/50-tal.
461196. BYRÅ,1940/50-tal.

Mahognyfanerad.
Längd 87 cm
Bredd 42 cm
Höjd 70 cm.

Bruksslitage. Repor. Stötmärken.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!
461196. BYRÅ,1940/50-tal.

Mahognyfanerad.
Längd 87 cm
Bredd 42 cm
Höjd 70 cm.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 612