Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Garpenhus Auktioner
Konst
Måleri
FRANÇOIS GALL. Picknick i det gröna. Akvarell. Signerad F Gall.
46119. FRANÇOIS GALL. Picknick i det gröna. Akvarell. Signerad F Gall.
16x22 cm.
Mindre skador på ram.
Gör en kostnadsfri värdering!
16x22 cm.
Mindre skador på ram.
Garpenhus Auktioner
2 068