SIDEBOARD, Cattelan carre talia, Italien, 19/2000-tal.

461175. SIDEBOARD, Cattelan carre talia, Italien, 19/2000-tal.

Längd 131 cm. Bredd 40 cm. Höjd 73 cm.
Glas och plast.

Nagg. Omärkt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Glas och plast.

Nagg. Omärkt.

Antal besök: 697