MATBORD, glas, Cattelan carre talia, Italien, 19/2000-tal.

461172. MATBORD, glas, Cattelan carre talia, Italien, 19/2000-tal.

Längd 200 cm. Höjd ca 74 cm. Bredd 100 cm.

Bruksslitage, hörn med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, hörn med nagg.

Antal besök: 1 030