12 efterättsskedar, 12 st förrättsknivar, 12 st förrättsgafflar, 2 st salladsbestick, 1 st såssked, 1 st tårtspade, 2 st smörknivar, 12 st bordsskedar, 12 st bordsgafflar, 12 st bordsknivar, samt 12 kaffeskedar.
Rostfria blad på smörknivar bordsknivar samt förrättsknivar.
Stämplade GAB 830 S10 för år 1992.
Smärre repor.
Smärre repor.