BESTICKUPPSÄTTNING, GAB, 90 delar, silver, modell Olga, vikt 3906 gram.

46116. BESTICKUPPSÄTTNING, GAB, 90 delar, silver, modell Olga, vikt 3906 gram.

12 efterättsskedar, 12 st förrättsknivar, 12 st förrättsgafflar, 2 st salladsbestick, 1 st såssked, 1 st tårtspade, 2 st smörknivar, 12 st bordsskedar, 12 st bordsgafflar, 12 st bordsknivar, samt 12 kaffeskedar.
Rostfria blad på smörknivar bordsknivar samt förrättsknivar.
Stämplade GAB 830 S10 för år 1992.

Smärre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre repor.

Antal besök: 2 294