OLA BILLGREN. Nattbild med träd, litografi, signerad, daterad -77 samt numrerad 70/100.

461093. OLA BILLGREN. Nattbild med träd, litografi, signerad, daterad -77 samt numrerad 70/100.

Bildyta ca 24,5 x 32 cm.

Ej examinerad ur ram.

Ola Billgren (1940–2001)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta ca 24,5 x 32 cm.

Ej examinerad ur ram.

Ola Billgren (1940–2001)

Antal besök: 605