VAS och skulptur, 2 st, glas, Hanne Dreutler, Studio Åhus, 1900-tal.

461076. VAS och skulptur, 2 st, glas, Hanne Dreutler, Studio Åhus, 1900-tal.

Vas i underfångsteknik, märkt Studio Åhus 1991 HD-AZ
'Hanne Dreutler & Arthur Zimsack', höjd 22 cm
Glasskulptur, märkt Studio Åhus 1994 HD-AZ
Höjd ca 26 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 26 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 992