GOLVUR, träfodral, svart med dekor, bottenplatta, märkt 1753, troligen 1800-tal.

461047. GOLVUR, träfodral, svart med dekor, bottenplatta, märkt 1753, troligen 1800-tal.

Höjd med bottenplattan 209 cm.
Bredd 43 cm.
Saknas sockellist bottenplattan på vänster sida.
Saknas nyckel.

Defekter och slitage.
Ej funktionstestad.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bredd 43 cm.
Saknas nyckel.

Defekter och slitage.
Ej funktionstestad.

Nycklar saknas.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 092