SAMPLER, Ensoniq, ASR 10, 1990-tal.

461044. SAMPLER, Ensoniq, ASR 10, 1990-tal.

ASR(Advance Sampling Recorder) 10. Extern hårddisk med OS.
Storlek: 103x37x11cm.

Bruksslitage. Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Storlek: 103x37x11cm.

Antal besök: 3 435