MOSSE STOOPENDAL. Olja på duk, kråkor i höstlandskap, signerad samt daterad 1918.

461030. MOSSE STOOPENDAL. Olja på duk, kråkor i höstlandskap, signerad samt daterad 1918.

Motiv av kråkor i höstlandskap
Bildyta 33 x 55 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 33 x 55 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 699