FIGURIN, ren, Lisa Larson, Gustavsberg, stengods, 1900-tal.

461010. FIGURIN, ren, Lisa Larson, Gustavsberg, stengods, 1900-tal.

Etikettmärkt på framfötterna. Märkt Gustavsberg Sweden, Lisa. L 86.
Höjd 11 cm.
Längd 12,5 cm.

Smärre slitage, glasyrkrakelyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 11 cm.
Längd 12,5 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 2 945