PALLAR, 3 st, samt BÄNK, "Novett", Ikea, 1900-tal.

460968. PALLAR, 3 st, samt BÄNK, "Novett", Ikea, 1900-tal.

Furu samt ek, ca. längd 40-58, bredd 38, höjd 34-44 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 031