Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Linköping
Keramik & Porslin
Europeiskt
KRUKA PÅ PIEDESTAL, gips, 1900-tal.
460967. KRUKA PÅ PIEDESTAL, gips, 1900-tal.
Höjd ca. 98 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd ca. 98 cm.
Bruksslitage.
Gomér & Andersson Linköping
823