KERAMIKFÖREMÅL, 6 delar, Arabia, Rörstrand, Gefle, Royal Copenhagen.
46095. KERAMIKFÖREMÅL, 6 delar, Arabia, Rörstrand, Gefle, Royal Copenhagen.
Kruka, Arabia.
Vaser, 2 st "Gold Stream", I. Persson samt Kerstin Hörlund, Rörstrand.
Skålar med trälock, "Vinga" samt "Furuvik", Gefle.
Figurin, hund, Royal Copenhagen., sign.
Vas, "Cold stream", krackelyr.
Skålar med trälock, Gefle, slitage, missfärgning, spricka.
Kruka, Arabia.