ALBERT ABBE. Olja på duk, signerad.

46083. ALBERT ABBE. Olja på duk, signerad.

Landskapsmotiv. 38 x 51 cm.

Smärre färgkrackelering.

Gör en kostnadsfri värdering!

Landskapsmotiv. 38 x 51 cm.

Smärre färgkrackelering.

Antal besök: 1 307