HYLLA, teak och plastöverdraget stål, stringtyp.

460806. HYLLA, teak och plastöverdraget stål, stringtyp.

Bokhylla ur serien ABOS 3000 från Vaggeryd.
Tre hyllplan fanerade i teak. Svarta gavlar. Längd 79, höjd 77 cm.

Bruksslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, repor.

Antal besök: 572