POTTSKÅP, 1800-tal.

POTTSKÅP, 1800-tal.
460765. POTTSKÅP, 1800-tal.

Längd 42 cm, bredd 37 cm, höjd 76 cm.

Slitage, spricka, nyckel saknas.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!
460765. POTTSKÅP, 1800-tal.

Nycklar saknas.

Antal besök: 579