SMYCKEN, bland annat silver, 8 delar 1900-tal.

460690. SMYCKEN, bland annat silver, 8 delar 1900-tal.

Armband, broscher med mera bland annat WEGE Tenn.

Armband defekt. Tennbrosch med defekt lås. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 483