SCHÄSLONG, nyrenässans, 1800-talets andra hälft.

460670. SCHÄSLONG, nyrenässans, 1800-talets andra hälft.

Schäslong med klädsel i plysch
Längd 175, bredd 75 samt höjd 69 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 788