COLLIER, silver med markasiter. Art Deco-stil, omkring 1900-talets mitt.

460659. COLLIER, silver med markasiter. Art Deco-stil, omkring 1900-talets mitt.

Längd 39.5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 39.5 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 939