FLASKA för svagdricka samt ställning i trä, 1900-talets första del.

460649. FLASKA för svagdricka samt ställning i trä, 1900-talets första del.

Höjd 48 cm.

Åldersrelaterat bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 48 cm.

Åldersrelaterat bruksslitage.

Antal besök: 10 540