LJUSSTAKE, "Bukett", Luma, 1900-talets andra hälft.

460643. LJUSSTAKE, "Bukett", Luma, 1900-talets andra hälft.

Fot i plast. Skaft i metall. Sju ljuspunkter. Höjd ca 60 cm.

Ej funktionstestad. Ytslitage. Ny eldragning krävs.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 707