KARL-GEORG LARING. Landskap med fors, akvarell, sign och daterad -82.

460611. KARL-GEORG LARING. Landskap med fors, akvarell, sign och daterad -82.

53x73 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

53x73 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 2 850