KANDELABRAR, 1 par, porslin, rokokostil, Sitzendorf, 1900-tal.

460557. KANDELABRAR, 1 par, porslin, rokokostil, Sitzendorf, 1900-tal.

Reliefdekor av blommor, bladverk och putti. Två ljushållare vardera. Höjd ca 17 cm.

Ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ytslitage.

Antal besök: 387