FIOL i LÅDA med STRÅKAR, märkt sante garili.

460512. FIOL i LÅDA med STRÅKAR, märkt sante garili.

3 stråkar. Väska medföljer. Längd ca 59 cm.

Slitage, skador, repor, slagmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 034